Loading Events
Kaunertal
28.04 - 3.05
1390pln
organizator: Marcin Kapuściński

Skimajówka 2024 – szkolenie narciarskie w Kaunertal

Nasz klasyczny, majówkowy wyjazd to 3 opcje szkolenia:

  • szkolenie na tyczkach – trening jazdy sportowej (3 dni slalomu, 3 dni giganta oraz jazda zadaniowa)
  • formuła “Czysta Technika” – dla narciarzy, którzy chcą poprawić jazdę poza tyczkami. Każdego dnia pracujemy nad nieco innym elementem narciarskiej techniki, pozostawiając jednocześnie przestrzeń dla indywidualnie dobranych ćwiczeń.
  • grupy dziecięce – odpowiednio dobrane pod kątem wieku i umiejętności.

Szkolenie trwa 5h dziennie (9:00 – 12:00, 13:00 – 15:00). Integralną częścią szkolenia dla dorosłych (grupy tyczkowe + Czysta Technika) są codziennie video analizy. Nagrane przejazdy po wyjeździe udostępniamy na Google Drive.

Maksymalna liczba kursantów: 7 na 1 trenera

Termin szkolenia: 28 kwietnia – 3 maja (6 dni szkolenia)

Kadra: w trakcie ustalania (potwierdzeni: Marcin “Kapi” Kapuściński, Ola Wójcik, Zuzia Gałązka…)

Kilka słów o ośrodku: Kaunertal to ośrodek o doskonale skomunikowanych stokach, umożliwiający podjazd autem bezpośrednio pod trasy treningowe. Od lat jest naszą podstawową bazą narciarską, oferując stoki o zróżnicowanym nachyleniu. Jednocześnie, jest to najmniej popularny wśród turystów austriacki lodowiec – to sprawia, że na trasach jest dużo przestrzeni. To zdecydowanie czyni go ośrodkiem, świetnie nadającym się zarówno do treningu jazdy sportowej, jak i do jazdy zadaniowej. W ostatnich sezonach nasz ukochany ośrodek zaskakuje – otwiera nowe trasy i nowe wyciągi.
 

Powiązane szkolenia

szkolenie na zamówienie

Przeprowadzamy zamknięte szkolenia narciarskie, niedostępne w naszej ogólnej ofercie. Na życzenie jesteśmy w stanie zapewnić kilkudniowy kurs dla dowolnej grupy. Przygotowujemy również całe grupy do zawodów branżowych.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Napisz do nas!

skispa@skispa.pl