Loading Events
Kaunertal
19.11.2023 - 24.11.2023
1390pln
organizator: Marcin Kapuściński

Gigantowy Progres (Kaunertal) – szkolenie slalomu giganta (GS)

Dziesiątki monitorowanych przez trenerów przejazdów giganta, 6 dni skupienia na długim skręcie, “tyczkowe” postępy – wyraźne i trwałe. To jest nasz pomysł na Gigantowy Progres na początku sezonu.

Miejsce: ośrodek Kaunertal, Austria

Maksymalna liczba kursantów: 7 na 1 trenera

Termin szkolenia – 19-24 listopada 2023 (6 dni na stoku)

Godziny szkolenia: 9:00 – 12:00, 13:00 – 15:00, analiza video: ok. 20:00.

Giganta stawiamy na jednej z 3 zarezerwowanych przez nas tras, w zależności od dostępności. Część zadaniową (technika, bez bramek) będziemy przeprowadzać na pozostałych stokach ośrodka – w zależności od potrzeb i pogody.

Szkolenie trwa 5h dziennie. Jego integralną częścią są codziennie video analizy. Nagrane przejazdy po wyjeździe udostępniamy na Google Drive.

Kadra: w trakcie ustalania (Marcin Kapuściński+)

Sprzęt: Jeździmy na nartach typu “gigantki” – o promieniu w granicach 17-27 m i długości ok. 175-185 cm. Kaski oczywiście obowiązkowe, dodatkowy sprzęt (ochraniacze przedramion, żółwie na plecy) przydaje się, ale nie jest wymagany. Uczestnicy formuły “nietyczkowej” – narty krótsze, o promieniu max. 15 m.

Uwaga: oprócz rezerwacji miejsca na szkoleniu (przycisk poniżej) warto jak najszybciej zakupić skipass na stronie ośrodka (im wcześniej, tym jest tańszy).

Powiązane szkolenia

szkolenie na zamówienie

Przeprowadzamy zamknięte szkolenia narciarskie, niedostępne w naszej ogólnej ofercie. Na życzenie jesteśmy w stanie zapewnić kilkudniowy kurs dla dowolnej grupy. Przygotowujemy również całe grupy do zawodów branżowych.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie. Napisz do nas!

skispa@skispa.pl